RN731ETTP2100D50
MFR.Part #
RN731ETTP2100D50
JLCPCB Part #
C4082751
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS