RK73G2BTTD2403F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2403F
JLCPCB Part #
C7342984
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS