RN73R1JTTD95R3B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD95R3B50
JLCPCB Part #
C3950439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS