RN73H1JTTD3362F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3362F100
JLCPCB Part #
C4061529
Description
100mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS