RK73G2BTTD2200F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2200F
JLCPCB Part #
C7049988
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS