RN732BTTD6731B50
MFR.Part #
RN732BTTD6731B50
JLCPCB Part #
C4035164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS