RK73G2BTTD21R5F
MFR.Part #
RK73G2BTTD21R5F
JLCPCB Part #
C7342968
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS