RK73G2BTTD20R0D
MFR.Part #
RK73G2BTTD20R0D
JLCPCB Part #
C5725341
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS