RN73H2ETTD6191D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6191D10
JLCPCB Part #
C4198352
Description
250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS