RK73G2BTTD19R6F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD19R6F
JLCPCB Part #
C7049979
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS