RN732ATTD4020B25
MFR.Part #
RN732ATTD4020B25
JLCPCB Part #
C6277180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS