RK73G1HTTC5102D
MFR.Part #
RK73G1HTTC5102D
JLCPCB Part #
C3972552
Description
-55℃~+155℃ 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS