RK73G2ATTD1502D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1502D
JLCPCB Part #
C7340272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS