SR732ATTD1R05F
MFR.Part #
SR732ATTD1R05F
JLCPCB Part #
C2599904
Description
-55℃~+150℃ 1.05Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS