RK73G2BTTD1211D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1211D
JLCPCB Part #
C7049934
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS