RK73G2BTTD1241D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1241D
JLCPCB Part #
C6974558
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS