RK73G2BTTD10R2F
MFR.Part #
RK73G2BTTD10R2F
JLCPCB Part #
C6182310
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS