SG73P1JTTD7323F
MFR.Part #
SG73P1JTTD7323F
JLCPCB Part #
C3944825
Description
-55℃~+155℃ 333mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS