RK73G2BTTD10R2D
MFR.Part #
RK73G2BTTD10R2D
JLCPCB Part #
C5851228
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS