SG73S2ERTTD1023F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1023F
JLCPCB Part #
C6487755
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS