RK73G2BTTD1072D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1072D
JLCPCB Part #
C6974520
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS