RK73H1HTTC1470F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1470F
JLCPCB Part #
C5875186
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS