RN732BTTD3441F50
MFR.Part #
RN732BTTD3441F50
JLCPCB Part #
C4289013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS