RK73G2BTTD1070F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD1070F
JLCPCB Part #
C6182308
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS