RK73G2BTTD1022C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1022C
JLCPCB Part #
C6182303
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS