RN73R2BTTD4753F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4753F50
JLCPCB Part #
C2529600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS