RN731JTTD21R3F50
MFR.Part #
RN731JTTD21R3F50
JLCPCB Part #
C4192399
Description
-55℃~+155℃ 21.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS