RK73G2BRTTD9310F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9310F
JLCPCB Part #
C6270161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS