RN73R1ETTP3652F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3652F50
JLCPCB Part #
C2500732
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS