RN73H2ATTD4422D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4422D10
JLCPCB Part #
C2561890
Description
125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS