SG73S2E1RTTD3092D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3092D
JLCPCB Part #
C6296481
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS