RK73G2BRTTD8451D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8451D
JLCPCB Part #
C7284707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS