RT1206FRD072K8L
MFR.Part #
RT1206FRD072K8L
JLCPCB Part #
C862138
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS