RN73H2ETTD6982D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6982D50
JLCPCB Part #
C4145807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS