RK73G2BRTTD6200C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6200C
JLCPCB Part #
C6182255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS