RN73H2ETTD1110B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1110B10
JLCPCB Part #
C4103924
Description
111Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS