RK73G2BRTTD3832F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3832F
JLCPCB Part #
C7284629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS