RN73H1ETTP2773B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2773B25
JLCPCB Part #
C2534987
Description
-55℃~+155℃ 277kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS