RN73H2ATTD1432F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1432F100
JLCPCB Part #
C4263157
Description
125mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS