RN73H2BTTD36R5F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD36R5F25
JLCPCB Part #
C2542821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS