SG73S1ERTTP1872F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1872F
JLCPCB Part #
C6295707
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS