RK73G2BRTTD1371F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1371F
JLCPCB Part #
C5850975
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS