HV732HTTE135G
MFR.Part #
HV732HTTE135G
JLCPCB Part #
C4085266
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS