RK73G2BRTTD1070C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1070C
JLCPCB Part #
C6648896
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS