SG73S2ETTD240G
MFR.Part #
SG73S2ETTD240G
JLCPCB Part #
C4018585
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS