RN73R2BTTD1500D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1500D10
JLCPCB Part #
C2553084
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS