RK73H2ATTD86R6D
MFR.Part #
RK73H2ATTD86R6D
JLCPCB Part #
C7050390
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS