RK73G2ATTD8453F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8453F
JLCPCB Part #
C5850925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS