RN73R2ETTD13R8F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R8F25
JLCPCB Part #
C2604228
Description
-55℃~+155℃ 13.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS