RK73G2ATTD8203F
MFR.Part #
RK73G2ATTD8203F
JLCPCB Part #
C7340490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS